TELEFON Dom nieczynny do odwołania NAPISZ DO NAS dyrektor@domschr.pl DOŁĄCZ DO NAS

Pokoje

Pokoje jedno i dwu osobowe

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego domu w ramach pobytu indywidualnego w Poznaniu. Oferujemy państwu: pokoje jedno lub dwuosobowe z łazienkami, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, bezpłatny niestrzeżony parking, możliwość odpoczynku w naszym pięknym parku, kawiarenkę z kawą lub herbatą. Podczas pobytu można skorzystać kaplicy, w której od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 sprawowana jest Eucharystia. Proponujemy państwu również całodzienne wyżywienie w następujących godzinach: śniadanie ( bufetowe)  – 7.30 do 8.15; obiad (zasiadany)  – 13.00 do 13.30; kolacja ( bufetowa) – 18.30 do 19.00.

Cennik pobytu indywidualnego: 
Pokój 1-osobowy z łazienką – od 65 zł do 85 zł/doba
Pokój 2-osobowy z łazienką – od 110 zł do 140 zł/doba za cały pokój.
Ceny pokoi różnią się w zależności od standardu.

Wyżywienie: 
Śniadanie – 15 zł (bufet)
Obiad – 20 zł
Kolacja- 15 zł (bufet)


Pobyt grupowy:

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego domu w ramach pobytu grupowego. Oferujemy państwu: pokoje jedno lub dwuosobowe z łazienkami, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, bezpłatny niestrzeżony parking (także dla autobusu), możliwość odpoczynku w naszym pięknym parku, kawiarenkę z kawą lub herbatą. Podczas pobytu można skorzystać kaplicy, w której od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 sprawowana jest Eucharystia. Dla grup zorganizowanych możliwość korzystania z kaplicy w ustalonych wcześniej godzinach. Do dyspozycji również: aula z pełnym wyposażeniem audiowizualnym (150 miejsc siedzących, mniejsza sala wykładowa (35 miejsc siedzących).  

Kawa i herbata dostępna w kawiarence za darmo.

 
Pokój jednoosobowy
Pokój jednoosobowy
Pokój dwuosobowy
Pokój dwuosobowy
Prysznic

Atrakcje w okolicy

Atrakcje w okolicy naszego domu: Bazylika archikatedralna Świętych Apostołów Piotra i Pawła (250 metrów od naszego domu) Akademia Lubrańskiego (100 m) Rezerwat Archeologiczny Genius Loci ( 130 m) Brama Poznania ICHOT ( 300 m) Most biskupa Jordana ( 350 m) Śródka ( 450 m) Stary Rynek ( 900 m) Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania - Kościół Ojców Franciszkanów pw. św. Antoniego P

 

Zobacz więcej >>
ikona

Jak do nas trafić

Dom Rekolekcyjny Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu

ul. Panny Marii 4, 61-108 Poznań
tel. Dom nieczynny do odwołania
dyrektor@domschr.pl
Sprawdź jak do nas dojechać. Zapraszamy!


Zobacz mapkę>>